Par projektu

Mājas lapu latviešu tautas deju kopām ārpus Latvijas ir veidojusi PBLA Kultūras fonda Tautas un mākslas deju nozare. Ar šo projektu, tā cer dot tautas deju kopām ārpus Latvijas iespēju iegūt un dalīties ar pašu radītiem deju materiāliem, izplatīt ziņas par sevi un savu darbību un dalīties ar rakstiem un informāciju par latviešu tautas dejām kā tādām.

Aicinam tautas deju kopu dejotājus un vadītājus iesūtīt informāciju par deju kopām, dejām un pasākumiem, lietojot formas kas pieejamas attiecīgajās lapās. Informāciju par jaunumiem un fotografijas galerijām var iesūtīt pa epastu. Lūdzam iesūtot informāciju ievērot autortiesības un personas datu aizsardzības normas.

Latvijas dejotāji ir mīļi aicinati iegriezties šinī lapa un uzņemt kontaktu ar latviešu deju kopām ārvalstīs, bet šīs lapas mērķis nav apkopot informāciju par tautas deju kustību, dejām un deju kopām Latvijā.

Tautas un mākslas deju nozare sirsnīgi pateicas PBLA Kultūras fondam par financiālo atbalstu, kas ir ļāvis veikt vajadzīgos tehniskos darbus mājaslapas izveidošanai un cer, ka deju kopas šo lapu nākotnē izmantos informācijas iegūšanai un apmaiņai.

PBLA Kultūras fonda
Tautas un mākslas deju nozare

Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzu sazināties ar lapas redaktoru pa e-pastu: info@tautasdejas.org